ظروف آرکوپال گونه ای از ظروف چینی هستند که از چینی سبک تر و به مراتب نازک تر بوده و در برابر حرارت مقاوم است.

ظروف آرکوپال گونه ای از ظروف چینی هستند که از چینی سبک تر و به مراتب نازک تر بوده و در برابر حرارت مقاوم است. ظروف آرکوپال از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارند و می توان این ظروف را به صورت روزانه و در مصارف زیادی به کار برد.

امروزه ظروف آرکوپالی که در بازار موجود هستند کاملا متفاوت و متنوع بوده و کیفیت های مختلفی را شامل می شوند بنابراین باید بتوانید از بین این ظروف بهترین را انتخاب نمایید. ظروف آرکوپال از ظروف شیشه ای زیباتر و نشکن تر هستند و استحکام بالایی دارند و در مقابل حرارت مقاومترند. و همچنین نسبت به ظروف چینی وزن سبک دارند ، بنابراین می توان از ظروف آرکوپال برای مصارف روزانه استفاده نمود زیرا امکان جابه جایی و شست وشو را راحت تر می کند.

این ظروف در رنگ های متنوع در بازار موجود هستند، بنابراین هر کسی با هر سلیقه ای می تواند ظروف آرکوپال موردنظر خود را انتخاب کند. سرویس آرکوپال 25 پارچه فرانسوا کویین مهکامه فیروزه، یکی از جدیدترین سرویس های آرکوپال موجود در بازار می باشد که طراحی مدرن و شیکی نیز دارد.

سرویس آرکوپال 25 پارچه فرانسوا کویین مهکامه فیروزه
سرویس آرکوپال 25 پارچه فرانسوا کویین مهکامه فیروزه

برای خرید این سرویس می توانید به راحتی به سایت ظرفستان رفته و با چند کلیک ساده خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت در هرکجای ایران که هستید، درب منزل تحویل بگیرید.

اقلام موجود در این سرویس به شرح زیر است:

مشخصات کلی
تعداد کلی ظروف 25 پارچه
مناسب برای 6 نفر
شامل ظروف پلوخوری، خورشت خوری، پیش دستی، پیاله، دیس
قابلیت استفاده در مایکروفر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی
نام سازنده آیروپال مقصود
کشور سازنده ایران
پلوخوری
تعداد 6
ابعاد 26.5*26.5 سانتی متر
خورشت خوری
تعداد 6
ابعاد 23*23 سانتی متر
ارتفاع 4 سانتی متر
پیش دستی
تعداد 6
ابعاد 19.5*19.5 سانتی متر
پیاله
تعداد 6
ابعاد 9.5*9.5 سانتی متر
ارتفاع 4.5 سانتی متر
دیس
تعداد 1
ابعاد 34.5*26 سانتی متر