سرویس چینی مربعی بخریم یا دایره ای؟ اولین چیزی که از ظروف چینی نظر ما را به خود جلب می کند، ظاهر آن است. در گذشته طرح چینی بسیار محدود بود.

اولین چیزی که از ظروف چینی نظر ما را به خود جلب می کند، ظاهر آن است. ارائه دهندگان ظروف چینی تمام تلاش خود را بر این دارند تا بتوانند توسط طراحان حرفه ای خود، چینی هایی خلق کنند که بتواند نیاز و سلیقه ی مشتری را برآورده سازد.

در گذشته طرح چینی ها بسیار محدود بود، عموما بشقاب هایی دایره ای در کنار دیس های بیضی شکل قرار داشتند. حتی طرح آنها هم محدود به چند طرح ساده بود. ولی امروزه طرح سرویس های چینی بسیار متفاوت شده و یکی از محبوب ترین نوع آنها چینی مربعی است.

طرح های جدید این بشقاب ها نه تنها زیبایی بخش سفره شما خواهد بود، بلکه اشتهای شما را نیز برای غذا بالا خواهد برد. یک نکته را در این میان برای شما دوستان باید ذکر کنم که اگر به خودی خود اشتهای زیادی به غذا دارید، از ظروف رنگی برای سرو غذا استفاده نکنید!

یکی از نکات ظاهری که در تمام چینی ها از گذشته تا به امروز تغییری نکرده، استفاده از رنگ طلایی و نقره ای است. این رنگ باعث می شود این بشقاب ها و ظروف به مهمانی های شما جلوه ی خاص و رسمی ببخشد.

ترکیب بشقاب و سرویس های چینی مربعی همراه با رنگ طلایی و یا نقره ای بسیار مناسب برای پذیرایی مهمانان شماست.

برای مصارف روزانه و اصطلاحا سرویس دم دستی، از ظروف دایره ای یا بیضی شکل که طرح و رنگ زیادی ندارند استفاده کنید، چراکه این بشقاب ها راحت تر شسته خواهند شد و در طول زمان به دلیل کم بودن طرح و رنگ کمتر کهنگی خود را نشان می دهند.

یکی از مهمترین مزایای ظروف دایره ای یا بیضی شکل نسبت به مربعی این است که دیگر نگران لب پر شدن آنها نخواهید بود و به راحتی آنها را می شویید.

در نهایت مهمترین اصلی که باید به آن توجه کنید این است که سرویس چینی که انتخاب می کنید، چه مربعی چه بیضی و دایره ای شکل، باید استاندارد باشد و کیفیت ساخت بالایی داشته باشد. از آنجایی در طروف چینی غذای گرم ریخته می شود باید به با کیفیت بودن آن بسیار توجه کنید.

سایت ظرفستان مجموعه ای از با کیفیت ترین سرویس های چینی را از بهترین برندها (پردیس کاشان، لورین اصفهان، زرین، آرکوپال، آیروپال، فرانسوا و …) و با کمترین نرخ در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. نمونه هایی از این چینی ها را برای سهولت شما در زیر می آوریم.

image01 image01
سرویس چینی 105 پارچه آوا پردیس کاشان سرویس آرکوپال فرانسوا 26 پارچه مربع اماصورتی